D&R

Deniz & Rayyan

21 Kasım 2024, Perşembe

Deniz & Rayyan

737cc552-4085-4a0c-9574-34c00a7b5b5d.webp

Güçlü bir saygı ve sevgi temeli ile oluşturduğumuz bağımız, bugün çok değer verdiğimiz birlikteliğimize vesile oldu. Bizi şu an olduğumuz insanlar haline getirerek harika bir iş çıkarmış olan anne ve babalarımıza sonsuza kadar minnettarız. Birbirimize olan saygımızı ve sevgimizi bu dünyadaki ömrümüz boyunca ve ötekinde canlı tutacağımıza inanıyoruz.

Dubai bizi bir araya getirdiği için ikimiz için de çok özel bir şehir. Bu büyülü şehirde birlikteliğimizi kutlamak için siz sevdiklerimizi yanımızda görmeyi çok istiyoruz. Her ikimiz de denizi çok sevdiğimiz için kutlamamızı Dubai'de sahilde yapmaya karar verdik. Kutlamamıza katılarak, anılarımıza ortak olmanızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Sevgilerimizle

Deniz & Rayyan

Gelinin Annesi ve Babası

Hanife Karakaş

Çetin Küpeli

Damadın Annesi ve Babası

Nadia Ataya

Ahmad Abu Sabha

Program

Kokteyl ve Gelin ve Damat ile Fotoğraf Fırsatı

19:00

Birlikte unutulmaz fotoğraflar çekmek için bu saatte sizi ağırlamaktan heyecan duyacağız

Yemek

20:00

Muhteşem manzara eşliğinde, sevdiklerimizin keyifle yiyebileceği şahane bir menüyü özenle seçtik. Düğünlerde biliyoruz ki birçok insanın yemek yeme şansı olmuyor ancak umuyoruz ki bu menüden keyif alacaksınız. Aç gelmeniz tavsiye edilir! 🙂

Herkes Dansa!

21:00

Keyifli bir yemeğin ardından kalori yakmamız gerekiyor. Hiç kimse bütün gece müzik devam ederken sandalyelerinde oturmak istemez. Birlikte Arapça, Türkçe ve İngilizce şarkılardan oluşan karışımının tadını çıkaracağız.

Perşembe
21 Kasım 2024

EVA Beach Restaurant

Palm Jumeirah, Dubai

Kıyafet

Plajda dans ederken kendinizi rahat hissedeceğiniz hafif, resmi kıyafetler. Fotoğraf çekiminden sonra ayakkabılarınızı çıkarmaktan çekinmeyin. Sivri topuklu ayakkabılar tavsiye edilmez.

Seyahat

Oteller

NH COLLECTION

NH COLLECTION

The Palm West Beach, Dubai
Gecelik
AED 1000'den başlayan fiyatlar
Mesafe
3 dk yürüyüş
Daha Fazla Bilgi

ADAGIO PREMIUM

ADAGIO PREMIUM

The Palm West Beach, Dubai
Gecelik
AED 800'den başlayan fiyatlar
Mesafe
8 dk yürüyüş
Daha Fazla Bilgi

MARRIOTT RESORT PALM JUMEIRAH

MARRIOTT RESORT PALM JUMEIRAH

The Palm West Beach, Dubai
Gecelik
AED 1200'den başlayan fiyatlar
Mesafe
12 dk yürüyüş
Daha Fazla Bilgi

Katılım Bilgisi

Lütfen 1 Ekim'den önce geri bildirimde bulunun. Sizler için planlamamız gereken çok şey var ve hazırlıkların zamanında yapılmasını sağlamak istiyoruz. Bu tarihten sonra yapılacak değişiklikler ne yazık ki reddedilecektir.

Deniz & Rayyan